czwartek, 23 lutego 2012

Specjalnie z myślą o przedstawicielach naszej Policji, przygotowaliśmy zestawy. W skład zestawu wchodzi koszula z krótkim rękawem nowego wzoru oraz komplet granatowych pagonów. Cały zestaw w zaskakująco niskiej cenie, tylko 66,67 zł!! Zestawy są dostępne na stronie: http://sortmund.pl/pol_m_Policja_Koszule_zestawy-368.html

W opisie przy każdej koszuli znajduje się informacja o tym w jakim stopniu są pagony w zestawie. Wybór rozmiaru koszuli następuje wg. instrukcji na zdjęciu.czwartek, 16 lutego 2012

Wczoraj poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejne towary. Są już dostępne:

- czapka zimowa SG (nowy wzór). W końcu pomyślano również i o tej formacji. Do tej pory wzór ten był przeznaczony tylko dla żołnierzy i funkcjonariuszy SW. Czapka jest wspaniałym rozwiązaniem na zimowe dni. Wykonana jest z mieszanki wełny owczej i polaru. Jest bardzo miękka, miła w dotyku, a przede wszystkim bardzo ciepła. Zapraszamy do zakupów bo na prawdę warto,

- etui na legitymację dla funkcjonariuszy BOR. Od dawna przymierzaliśmy się do produkcji tego wzoru i w końcu jest. Do produkcji został wykorzystany wzór policyjny, czyli ze składaną dodatkową kieszonką. Etui wykonane ze skóry w połączeniu z przeźroczystą folią odporną na warunki atmosferyczne. Etui w komplecie posiada łańcuszek.środa, 18 stycznia 2012

Jak pisałem w poprzednim wpisie (temat koszulek SG), trwa wymiana koszulek SG ze źle umiejscowionym haftem. Według naszych obliczeń do wymiany pozostało jakieś 50 sztuk. Jeżeli ktoś posiada taką koszulkę, nawet używaną, to proszę o kontakt ze sklepem. Można poprzez e-mail: sklep@sortmund.pl lub telefonicznie: 663 066 603.

Rusza kolejny kiermasz mundurowy w Służbie Więziennej. Rozpoczęcie przewidziane jest na dzień 02.02.2012 r. Na chwilę obecną 8 Zakładów Karnych potwierdziło w nim udział. Dokładne terminy, miejsca i godziny zamieścimy na naszej stronie na Facebook'u.

W porozumieniu z firmą Gibson-Militaria uruchomiony został kolejny sklep patronacki. Sklep mieści się w Trzebiatowie na ulicy Torowej 20A. Jednak jak mnie poinformował właściciel sklep najprawdopodobniej w miesiącu lutym zostanie przeniesiony do Warszawy. O dokładnym adresie powiadomię Państwa mail'em.

Od dnia wczorajszego obowiązuje nowy regulamin sklepu. Jego zmiana była konieczna w związku z ciągle zmieniającymi się przepisami prawa.

W ofercie są już dostępne:

- czapka futrzana SG,

- czapka zimowa SW.

Nowości

Spinka do krawata WP - model z orłem

wtorek, 10 stycznia 2012
wtorek, 27 grudnia 2011

Blog, to raczej miejsce gdzie powinno się chwalić odniesionymi sukcesami. Do tej pory tak robiliśmy. Niestety do dnia dzisiejszego. Ostatnia partia t-shirtów SG, to po prostu porażka. Zamówiliśmy 200 sztuk, które rozeszły się w ciągu 4 dni. Najgorsze, że nie wiemy jaka część była wadliwa. Dlatego prosimy wszystkich klientów, którzy je otrzymali o ich zwrot, nawet jeżeli były noszone lub prane. Nie możemy sobie pozwolić na psucie naszego wizerunku w oczach funkcjonariuszy. Nasza marka, to najcenniejsza rzecz jaką mamy. Część koszulek trafiła również do Oddziałów SG, a z Oddziałów do funkcjonariuszy którzy nie są bezpośrednio naszymi klientami. Wiemy jednak, że pojawią się na kursie w Kętrzynie. Jeżeli zostali wyposażeni w takie koszulki jak na zdjęciu poniżej, to im również należy się wymiana. Jak tego można dokonać? Zapakować koszulkę do koperty, załączyć adres zwrotny i wysłać listem poleconym na adres:

Sortmund

ul. Popiełuszki 13

32-050 Skawina

My postaramy się w pierwszym tygodniu stycznia odesłać pełnowartościowe koszulki. Koszty odesłania, a także wysłania są po naszej stronie. Kwotę zapłaconą na poczcie załączymy do przesyłki z wymienioną koszulką.

Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszamy i dołożymy wszelkich strań by w przyszłości uniknąć podobnych zdarzeń.

Po lewej koszulka zgodna z wymogami.

 

piątek, 25 listopada 2011

Od 1 grudnia planujemy wprowadzić nową formę dostawy, która zastąpi dotychczasowe przesyłki realizowane za pośrednictwem firm kurierskich DPD i UPS. Dostawy realizowane przez Pocztę Polską ograniczymy do przesyłek listowych poleconych do 2 kg. Pozostałe przesyłki będą realizowane poprzez firmę DHL z którą podpisaliśmy umowę. Dzięki temu wszystkie przesyłki z przedpłatą do wagi 31,5 kg będą w cenie 14,5 zł, natomiast przesyłki pobraniowe do wagi 31,5 kg będą w cenie 18,5 zł. Takie rozwiązanie pozwoli skutecznie obniżyć kwotę za przesyłki, a także uniknąć stania w kolejce na poczcie w przypadku gdy przesyłka jest avizowana prze listonosza. Dodatkowo termin dostawy ulegnie skróceniu z trzech dni (poczta) do jednego.

Tak jak w poprzednim roku, tak i w tym dołączyliśmy do grona sklepów, które biorą udział w inicjatywie pod nazwą "Dzień Darmowej Dostawy". Polega ona na tym, że w jednym wybranym dniu klient bez względu na wartość zamówienia, a także wybraną formę dostawy płaci tylko i wyłącznie kwotę za zamówione towary. W tym roku dzień ten przypada na 30 listopad.

Zapraszamy do zakupów.

Nasza oferta w ostatnich dniach została powiększona o dodatkowe towary głównie z działu metaloplastyka.

Dla żołnierzy Sił Powietrznych przygotowaliśmy ofertę specjalną. Prawdopodobnie jest to najlepsza oferta na rynku. Oferta dotyczy czapki garnizonowej z orzełkiem haftowanym bajorkiem. Teraz taką czapkę można kupić za nie całe 127 zł.

poniedziałek, 14 listopada 2011
piątek, 21 października 2011

Klasy mundurowe.

Przepraszam, że tak długo kazałem czekać na swój kolejny wpis ale pracy mieliśmy jak nigdy. Jej natłok związany był z kolejną grupą klientów do jakiej postanowiliśmy dotrzeć. Jak grzyby po deszczu powstają klasy o profilu mundurowym. Jest to zazwyczaj profil wojskowy ale zdarza się również, jak to ma miejsce w Elblągu i Żegocinie, że jest to klasa o profilu Straży Granicznej. Klasy te noszą umundurowanie, z reguły polowe, choć klasa w Elblągu postanowiła nosić umundurowanie wyjściowe z pagonami wykonanymi zgodnie ze swoim projektem.  Generalnie jednak jest to umundurowanie polowe, które zawiera: mundur polowy, beret lub czapkę kepi, buty taktyczne, t-shirt np. z logo szkoły, pas główny i dodatkowe elementy tj. np. skarpety czy koszulki polo. W ostatnim okresie, 2 miesięcy, udało nam się umundurować klasy w szkołach w:

- Żegocinie,

- Bielsku - Białej,

- Elblągu,

- Niepołomicach,

- Żarnowcu,

- i w Kleczewie.

Widząc to duże zainteresowanie postanowiliśmy stworzyć na naszej stronie kategorię przygotowaną specjalnie dla nich. Kategoria ta została podzielona ze względu na profil klasy, a także rodzaj noszonego umundurowania. Wszystkie szkoły posiadające klasy o profilu mundurowym zapraszamy do współpracy.

 Zmiany w regulaminie.

Teraz słów kilka o zmianach w naszym regulaminie. Zgodnie z postanowieniem (decyzją) UOKiK w sprawie zwrotu kosztów przesyłki, klientowi w momencie zwrotu towaru oprócz kwoty za towar, należy również zwrócić koszt przesyłki. Z zapisem tym można polemizować, bo czy dokonując zwrotu po zakupach w galerii handlowej otrzymujemy również zwrot kwoty za bilet lub paliwo, którą ponieśliśmy jadąc do niej? Oczywiście nie! No ale cóż! Prawo jest prawo i przestrzegać go trzeba. Punkt nr 9 naszego regulaminu.

Nowa forma płatności.

Dla Państwa wygody wprowadziliśmy ostatnio nową formę płatności mTranser. Jest to bardzo prosta i wygodna forma. Oprócz pozostałych form takich jak Przelewy24.pl, Płatności.pl funkcjonuje również PayByNet. Dzięki niej wykonacie Państwo przelew bez konieczności korzystania z pośredników. PayByNet, to aplikacja zintegrowana z systemem danego banku. Dzięki temu przelew dokonywany jest bezpośrednio z Państwa rachunku na nasz. Odradzamy korzystanie z płatności za pośrednictwem Moneybookers ze względu na bardzo długi i skomplikowany proces reklamacyjny.

Nowa forma dostawy.

Oprócz dostawy za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz kuriera UPS wprowadziliśmy dodatkowo przesyłki dostarczane przez DPD. Jest to rozwiązanie, które z jednej strony jest droższe niż Poczta ale z drugiej tańsze niż UPS i z gwarancją, że przesyłka dotrze na drugi dzień po wysłaniu.

Sklepy patronackie.

Uruchomiony został kolejny sklep patronacki. Funkcjonariusze wszystkich służb w okolicach Białegostoku będą mogli zaopatrzyć się w potrzebne sorty w sklepie BALLISTIC znajdującym się przy ulicy Wyszyńskiego 6A lokal nr 13. Sklep oferuje ponad to asortyment ASG, militarny i survivalowy. Zapraszamy do odwiedzenia nowej placówki, tym bardziej, że usytuowanie sklepu znajduje się bardzo blisko zarówno Komendy Policji jaki i Oddziału SG czy Aresztu Śledczego.

Podobnie jak przy pozostałych placówkach patronackich, prosimy o wszelakiego rodzaju uwagi na temat jakości obsługi oraz asortymentu.

 

piątek, 12 sierpnia 2011

W dniu wczorajszym operator płatności elektronicznych paybynet.pl uruchomił możliwość płatności poprzez kolejny bank. Obecnie można dokonać płatności za pośrednictwem:

- Millenium,

- City Handlowy,

- Nordea Bank Polska S.A.,

- Alior Bank S.A.

Więcej na temat paybynet.pl.

czwartek, 21 lipca 2011

Od jakiegoś czasu, obserwując rozwój rynku telefonów komórkowych, trwały prace nad aplikacją, która umożliwiałaby zakupy bez koniczności używania komputera. Udało się. Od 18 lipca ruszyła aplikacja przyjazna dla smartfonów. Ku mojemu zdziwieniu już po paru godzinach zaczęły pojawiać się pierwsze zamówienia. Ale z drugiej strony, czemu tu się dziwić. Zakupy można robić praktycznie wszędzie i w dowolnej chwili, np. jadąc tramwajem, pociągiem czy też w trakcie nudnej odprawy :). To bardzo wygodne. W chwili obecnej poprzez mobilną aplikację można robić zakupy dokładnie tych samych towarów co w klasycznym sklepie internetowym, wykorzystując do tego te same formy płatności. Zastanawiam się jednak czy to dobre rozwiązanie. Ideą zakupów mobilnych jest szybki, łatwy i wygodny zakup. Czy w przypadku tak dużej ilości towarów jak w tradycyjnym sklepie internetowym, nie będzie to przeszkodą? Może dla wersji mobilnej wybrać produkty które są najczęściej kupowane? Podobne pytania dotyczą form płatności. Może udostępnić tylko wysyłkę za pobraniem. To o wiele prostsze niż płatnośc przelewem, potem wybór banku, następnie logowanie do banku itd. Mało jest w internecie informacji na ten temat. Nie ma statystyk które podpowiedziałyby, że np. 73% internautów dokonujących zakupy poprzez telefon wybiera pobranie. A co wy na to? Wszelkie uwagi będą mile widziane.

Nowości.

- koszula granatowa policji z krótkim rękawem nowego wzoru,

- koszula stalowa Służby Więziennej,

- komplety spinek do krawata i koszuli,

- spinki do krawata,

- baretka Medal Pamiątkowy XX lecie NSZZFSG,

- baretka Medal XX-lecia NSZZ Policjantów.

Promocja.

Do końca lipca trwa promocja na:

- pagony stalowe do koszulo bluzy WP,

- pagony khaki do koszulo bluzy WP,

- pagony białe do koszulo bluzy WP,

- orzełek MW haftowany bajorkiem,

- orzełek SP haftowany bajorkiem,

- otoki do rogatywki,

- otok SP haftowany bajorkiem,

- dystynkcja do kurtki polowej WP,

- dystynkcja do kurtki SP,

- dystynkcja do kurtki khaki.

Zapraszamy do zakupów.

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 9
O autorach
Zakładki:
Reklama